Plant Controller - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży produkcyjnej.

Poszukujemy kandydata z minimum 3-letnim doświadczeniem w działach kontrolingu w firmie produkcyjnej, który biegle posługuje się językiem angielskim.

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za współpracę z zespołem, monitorowanie wyników finansowych zakładu oraz wsparcie strategiczne poprzez analizy finansowe i budżetowanie.

Plant ControllerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analizowanie ryzyk finansowych i identyfikowanie możliwości optymalizacji kosztów oraz efektywności, zgodnie z wewnętrznymi i globalnymi standardami,
  • Przygotowywanie, monitorowanie i aktualizowanie rocznego budżetu oraz prognoz finansowych dla operacji produkcyjnych,
  • Przygotowywanie szczegółowych analiz finansowych, interpretowanie odchyleń od budżetu oraz rekomendowanie działań mających na celu poprawę wyników finansowych,
  • Współpraca z działami produkcji, logistyki, sprzedaży oraz księgowości,
  • Analizowanie wyników finansowych z perspektywy rachunku zysków i strat (P&L) oraz konsolidowanie danych w celu uzyskania całościowego obrazu wyników finansowych zakładu,
  • Implementowanie i administrowanie politykami oraz procedurami zakładu,
  • Przygotowywanie analiz zwrotu z nowych projektów inwestycyjnych,
  • Współpraca w rozwijaniu i ulepszaniu systemów sprawozdawczości zarządczej, aby zapewnić dokładne i użyteczne raporty dla zarządu,
  • Udział w prowadzeniu nowych projektów finansowych jako członek zespołu,
  • Inicjowanie i wdrażanie ulepszeń systemów i metod pracy,
  • Raportowanie do Dyrektora Finansowego.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze controllingu w zakładzie produkcyjnym,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • Biegła znajomość Excela, mile widziana znajomość SAP, Power BI,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Dobre zrozumienie wskaźników pomiaru wydajności i satysfakcji klienta (SLA, KPI),
  • Proaktywne i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów,
  • Duża dbałość o szczegóły przy jednoczesnym zrozumieniu szerszego obrazu.

Oferujemy:

  • Praca w stabilnej firmie o dużym potencjale wzrostu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz auto służbowe,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie itp.),
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych oraz doskonalenia już posiadanych umiejętności.

  • Praca Warszawa
  • Controller Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544