Plant Controller
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Plukon Sieradz Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i monitorowanie kosztów zakładu produkcyjnego;
  • Kalkulacja kosztów produktów, wycena zapasów zgodnie z zasadami grupy;
  • Opracowywanie strategii optymalizacji kosztów i identyfikacja możliwości oszczędnościowych.
  • Analiza wydajności operacyjnej zakładu produkcyjnego w celu oceny rentowności i efektywności działalności.
  • Zarządzanie procesem budżetowania i prognozowania finansowego dla zakładu produkcyjnego.
  • Śledzenie realizacji budżetu, identyfikacja odchyleń i podejmowanie działań korygujących.
  • Opracowywanie i prezentacja raportów zarządczych oraz różnych analiz finansowych dotyczących działalności zakładu produkcyjnego, w tym raportów okresowych.
  • Identyfikacja i wdrażanie inicjatyw mających na celu doskonalenie procesów finansowych i operacyjnych w zakładzie produkcyjnym.
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi w procesach audytów finansowych.
  • Wsparcie merytoryczne w obszarze zagadnień finansowych dla innych działów firmy.
  • Współpraca z kierownictwem w opracowywaniu strategii finansowej dla zakładu produkcyjnego i udział w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie, preferowane kierunki finanse, ekonomia, zarządzanie;
  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności analityczne, komunikatywność, podejmowanie się wyzwań;
  • Dobra znajomość Excela;
  • Angielski co najmniej na poziomie B2 w mowie i piśmie;
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do rodzaju wykonywanej pracy i zakresu obowiązków,
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko,
  • pracę pełną wyzwań i realny wpływ na wdrażane rozwiązania,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Aplikacje (CV) prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ lub dostarczyć do siedziby firmy Gruszczyce 97A, 98-235 Błaszki.

W temacie proszę umieścić stanowisko pracy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Controller Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293