Planner
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Planner
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
NEWCOLD
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje obowiązki

  • Planowanie zamówień
  • Korzystanie z systemu zarządzania magazynem, zgodnie z ustaleniami z klientami i przewoźnikami
  • Wspieranie zespołów operacyjnych poprzez dostarczanie narzędzi optymalizujących ich codzienną pracę.
  • Monitorowanie harmonogramu i wprowadzanie ewentualnych korekt
  • Utrzymywanie codziennego kontaktu z klientami i przewoźnikami lub ich przedstawicielami w sprawie postępów, priorytetów, anomalii i problemów
  • Przetwarzanie informacji administracyjnych związanych z działalnością logistyczną
  • Kontynuowanie koncentracji na możliwościach ulepszeń i oszczędności

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów logistycznych minimum 2 lata
  • możliwość odbycia szkolenia w Kutnie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętności organizacyjne
  • Umiejętności komunikacyjne

Co oferujemy

  • Umowa o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem i programem premiowym
  • Prywatna opieka medyczna na wysokim poziomie dla pracownika i jego rodziny
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Imprezy integracyjne i świąteczne
  • Kompleksowy program onboardingowy
  • Bycie częścią innowacyjnych projektów z zakresu logistyki łańcucha chłodniczego
  • Możliwość wzięcia udziału w projektach na całym świecie w ramach Grupy NewCold

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080