Planista Zapasów
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
26. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Stały nadzór nad utrzymaniem prawidłowych stanów magazynowych
  • Składania zamówień do dostawców
  • Kontrola realizacji zamówień
  • Wyjaśnienie rozbieżności w zamówieniach od dostawców
  • Tworzenie raportów i analiz oraz kontrola istniejących KPI
  • Rozwiązywanie problemów i usprawnianie współpracy z innymi obszarami
  • Poszukiwanie optymalizacji w zakresie składania zamówień i planowania zapasów

Nasze wymagania

  • Min 1 rok doświadczenia na analogicznym stanowisku (preferowane w branży spożywczej)
  • Znajomość programu MS Excel w stopniu min dobrym
  • Znajomość założeń gospodarki magazynowej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie i samodzielność przy jednoczesnej umiejętności pracy w zespole
  • Dociekliwość podczas wykonywania zadań i pod presją czasu
  • Znajomość CDN

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Motywacyjny system premiowy
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość skorzystania z systemu opieki zdrowotnej
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Bony świąteczne
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Praca Katowice
  • Planista Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941