Planista transportu międzynarodowego - FTL Planner
  • Kostrzyn
Kostrzyn, Kostrzyn, Greater Poland Voivodeship, Polska
MARATHON INTERNATIONAL SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Kostrzyn

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i planowanie transportu głównie na terenie Europy Zachodniej (własna flota).
  • Pozyskiwanie zleceń transportowych w transporcie międzynarodowym FTL.
  • Efektywne planowanie floty przy użyciu dostępnych narzędzi.
  • Negocjowanie stawek i ustalanie warunków transportu.
  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów podczas realizacji transportu.
  • Utrzymanie bieżącego kontaktu z kierowcami.
  • Planowanie harmonogramu pracy kierowców.
  • Ścisła współpraca z Działem Handlowym w celu obsługi zleceniodawców.
  • Ścisła współpraca z innymi działami w celu terminowej obsługi zleceń.
  • Regularne raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Min. półroczne doświadczenie w zakresie planowania i kontroli zleceń transportowych.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów czasu pracy kierowcy.
  • Doświadczenie w prowadzeniu aut w ruchu międzynarodowym.
  • Znajomość giełd transportowych.
  • Własna inicjatywa, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dobra organizacja stanowiska pracy, samodzielność, rzetelność.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.
  • Znajomości systemów TMS/TRIMBLE/TRANSPOREON, będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Umowę o pracę lub umowę B2B.
  • Pakiet medyczny i sportowy na preferencyjnych warunkach.
  • Samodzielne, pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników stanowisko.
  • Pracę w zaangażowanym i międzynarodowym zespole.
  • Dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

O nas

MARATHON International to lata doświadczenia na rynku i zespół młodych ludzi specjalizujących się w transporcie i logistyce międzynarodowej. Nasze pojazdy przemierzają całą Europę. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, by dostosować się do potrzeb klientów. Naszym celem jest bycie kluczowym partnerem w zintegrowanej logistyce w Europie dzięki najwyższej jakości usług. Ale MARATHON to nie tylko praca. To pasja, z jaką rozwijamy naszą firmę. To empatia, którą obdarzamy naszych klientów w ich codziennym życiu biznesowym. To także orientacja na sukces towarzyszący nam przy każdej nowej inwestycji.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez MARATHON INTERNATIONAL SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: Krajowa 3, 62-025 Kostrzyn (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: hr@emarathon.eu.

  • Praca Kostrzyn
  • Kostrzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848