Planista transportu
  • Gdynia
planista transportu
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Zapraszamy do dołączenia do zespołu, który nie tylko ma solidne fundamenty, ale też stale się rozwija! Otwieramy przed Tobą drzwi do pracy w renomowanej firmie transportowej, jako planista transportu.

W tej roli będziesz miał okazję do planowania i organizacji procesów transportowych, działając w środowisku pełnym możliwości rozwoju i nauki.

Dołączając do tego dynamicznego środowiska, doświadczysz pracy w atmosferze zaufania i współpracy, gdzie Twoje zaangażowanie i staranność są doceniane. To niepowtarzalna szansa na rozwój w firmie, która ma za sobą długą historię sukcesu, ale wciąż dąży do nowych wyzwań i osiągnięć.

Oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego (preferowanie w dziedzinie ekonomii, transportu, handlu międzynarodowego lub pokrewne)
  • Min. 2-letniego doświadczenia w obszarze transportu, spedycji, logistyki
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodne czytanie i odpowiadanie na maile (min. B1)
  • Szybkości w działaniu
  • Mile widziana znajomość systemów portowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Kartę sportową MultiSport
  • Pracę w serdecznym zespole, gdzie każdy jest zna się po imieniu
  • Możliwość dołączenia do rozwijającej się i stabilnej firmy, która jest agentem armatora

Zadania

  • Organizacja odwozów i przywozów do portu
  • Bookowanie miejsc na statku
  • Kontakt z przewoźnikami
  • Wybór najbardziej optymalnych ofert przewoźników
  • Przygotowywanie raportów

  • Praca Gdynia
  • Planista Gdynia
  • Kurier (transport) Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692