Planista Slotowy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
26. 8. 2024

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

Obowiązki na stanowisku:

  • Monitorowanie i aktualizowanie harmonogramów dla projektów obsługi bazowej;
  • Wprowadzanie zmian do pakietów;
  • Weryfikacja poprawności danych w systemie;
  • Bieżące raportowanie działań;
  • Kontrola terminowości wykonania prac obsługowych;
  • Przygotowywanie zestawień i analiz;
  • Wydawanie dokumentacji wykonawczej zgodnie z otrzymanymi zamówieniami.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie techniczne (preferowane wyższe lotnicze);
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w branży lotniczej;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Zdolność do pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym Multisport, LUXMED;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych;
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych.

  • Praca Rzeszów
  • Planista Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536