Planista Projektów Budowlanych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Inplag Sp. z o. o.
9. 10. 2024

INPLAG Spółka z o.o. jest firmą branży instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz fotowoltaicznych. Realizujemy projekty kompleksowo, dzięki czemu zapewniamy swoim klientom fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji – od oferty, przez projekt, wykonawstwo, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Twoje zadania:

  • Tworzenie i aktualizacja harmonogramów projektów, w tym nadzór nad zasobami i budżetem,
  • Rozpoznawanie ryzyk i potencjalnych przeszkód,
  • Monitoring terminowości kontraktów,
  • Regularne raportowanie postępu prac,
  • Komunikacja z zespołami na różnych etapach projektu,
  • Analiza danych i przygotowywanie zestawień,
  • Udział w spotkaniach dotyczących harmonogramów.

Nasze oczekiwania:

  • Biegła znajomość Primavery P6 i MS Project,
  • Minimum dwa lata doświadczenia w zarządzaniu harmonogramami w budownictwie,
  • Zdolności analityczne,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i pod presją,
  • Umiejętności w samodzielnym rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy:

  • Pracę nad interesującymi projektami w rozwijającym się przedsiębiorstwie inżynieryjnym,
  • Stabilność zatrudnienia i konkurencyjne warunki pracy wraz z pakietem benefitów,
  • Możliwości rozwoju zawodowego.

  • Praca Wrocław
  • Planista Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238