PLANISTA PRODUKCJI (K/M)
  • Krosno Odrzańskie
Krosno Odrzańskie, Krosno Odrzańskie, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
12. 9. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko PLANISTA PRODUKCJI (K/M)

Obowiązki

  • Opracowywanie planów produkcyjnych
  • Monitorowanie postępu produkcji
  • Monitorowanie i aktualizacja harmonogramów produkcji
  • Współpraca z zespołem produkcji, technologii, magazynem i działem sprzedaży, rozwiązywanie potencjalnych problemów związanych z produkcją
  • Zarządzanie dokumentacją związaną z planowaniem produkcji
  • Optymalizacja procesów w celu zwiększenia efektywności i redukcji kosztów
  • Raportowanie przebiegu produkcji

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Znajomość procesów planowania produkcji oraz narzędzi wspomagających
  • Znajomość narzędzi i metod planowania produkcji
  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Krosno Odrzańskie
  • Pracownik produkcji Krosno Odrzańskie
  • Krosno Odrzańskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584