Planista produkcji i zaopatrzenia
  • Andrzejów Duranowski, k. Sochaczewa
mazowieckie, Andrzejów Duranowski, k. Sochaczewa, mazowieckie, Polska
Verona Products Professional Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Verona Products Professional sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie zakupu surowców i opakowań, planowanie produkcji, planowanie i nadzór nad stokiem magazynowym Kontrola stanów magazynowych komponentów oraz wyrobów gotowych
  • Całościowe zarządzanie zakupami
  • Nadzór nad terminowością oraz realizacją planów produkcji
  • Identyfikacja przyczyny niezrealizowania planu produkcji i wdrażanie akcji korygujących
  • Zapewnienie dostępności zasobów w warunkach ograniczeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
  • Wiedza z zakresu zarządzania gospodarką magazynową
  • Umiejętność szybkiego reagowania na zmiany
  • Znajomość narzędzi i zasad planowania i organizacji produkcji oraz zaopatrzenia

To oferujemy

  • dużą samodzielność oraz możliwość definiowania i proponowania strategicznych działań
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami pracy
  • umowę o pracę/ umowę B2B
  • narzędzia niezbędne do pracy

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087