Planista Produkcji
  • Konstantynów Łódzki
Konstantynów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Łódź Voivodeship, Polska
Medezin
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie, planowanie i zarządzanie produkcją Zakładu
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych
  • Kontakt z klientami w zakresie realizacji zamówień
  • Zapewnienie prowadzenia procesów pakowania zgodnie z zatwierdzonymi procedurami i instrukcjami
  • Tworzenie tygodniowych oraz dziennych planów produkcyjnych
  • Bezpośredni nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Nadzór nad zapewnieniem odpowiedniej liczby pracowników niezbędnej do utrzymania ciągłości produkcji obejmujący równocześnie zapewnienie płynności pracy magazynu w zakresie przyjęcia dostaw oraz realizacji zamówień produkcyjnych
  • Nadzór nad właściwym wykorzystaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Pisemne informowanie klientów o problemach powstałych w trakcie przyjęcia dostaw oraz podczas procesu produkcyjnego
  • Inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do minimalizacji kosztów, zwiększenia poziomu efektywnego funkcjonowania zakładu oraz wzrostu jakości oferowanych produktów
  • Realizacja działań optymalizujących przebieg procesów produkcyjnych
  • Nadzór nad bieżącym prowadzeniem raportu wszystkich błędów powstających podczas procesu produkcyjnego oraz ich okresowa analiza i proponowanie działań naprawczych
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji wymaganej przez obowiązujący system zapewnienia jakości
  • Realizacja zadań wynikających z zapisów w dokumentacji zakładowej
  • Wnioskowanie o zmiany:
  • techniczne, technologiczne i organizacyjne w całym obszarze wytwarzania
  • zakupu części, narzędzi oraz sprzętu pomocniczego lub ochronnego
  • Proponowanie ewentualnych zmian w organizacji pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (min. średnie)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność obsługi pakietu Ms Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu
  • Umiejętność wyznaczania i realizacji priorytetów własnych i osób podległych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca w dużej firmie w młodym, przyjaznym zespole
  • Stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku)
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka szkolna
  • inicjatywy dobroczynne
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • ubezpieczenie lekowe
  • szczepienia przeciwko grypie
  • inne

Medezin

Medezin Sp. z o.o. - spółka należąca do Pelion SA*, zajmująca się dystrybucją farmaceutyczną, jak i importem produktów leczniczych oraz ich wytwarzaniem.

Pelion SA to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA - sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.

  • Praca Konstantynów Łódzki
  • Pracownik produkcji Konstantynów Łódzki
  • Konstantynów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087