Planista Produkcji
  • Goleniów
Goleniów, Goleniów, West Pomeranian Voivodeship, Polska
KATYA PEOPLE
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Goleniów

Rekrutujemy dla

Jeśli jesteś rzetelną osobą rzetelną i otwartą na nowe wyzwania, pasjonuje Cię logi-styka to być może ta oferta czeka właśnie na Ciebie!

Dla światowego lidera w branży produkcyjnej, który rozwija się dynamicznie, rekru-tujemy obecnie na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planu produkcyjnego zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Tworzenie planu produkcyjnego efektywnie wykorzystującego dostępne zasoby produkcyjne
  • Dokonywanie wymaganych zmian w planie produkcyjnym
  • Koordynacja planu produkcyjnego z uwzględnieniem dostaw materiału
  • Dokonywanie niezbędnych zmian w listach BOM zleceń produkcyjnych.
  • Monitorowanie realizacji zamówień produkcyjnych w ścisłej współpracy z kierownikami linii i liderami
  • Określanie i potwierdzanie terminów dostaw wyrobów gotowych
  • Kontrolowanie dostaw półfabrykatów do produkcji
  • Przygotowywanie analiz i raportów

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe preferowana logistyka lub inżynieria produkcji
  • Minimum 2 lata pracy w obszarze projektów logistycznych w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobrą znajomośc języka angielskiego
  • Znajomość Excela
  • Znajomość zagadnień i procedur związanych z planowaniem
  • Znajomość systemu klasy MRP
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Proaktywność i zaangażowanie
  • Spostrzegawczość i uważność na szczegóły
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja czasu pracy i planowania własnej pracy
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Chęć zdobywania nowych umiejętności

Pracodawca oferuje

  • Dobrą atmosferę współpracy
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie
  • Współpracę w środowisku międzynarodowym
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Grupy; dofinansowanie do posiłków
  • Możliwości doskonalenia zawodowego i ciągłego uczenia się

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Praca Goleniów
  • Pracownik produkcji Goleniów
  • Goleniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588