Planista produkcji
  • Mierzyn
, Mierzyn, zachodniopomorskie, Polska
Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.
13. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie planów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży
  • krótko- i długoterminowe planowanie produkcji
  • kontrola zasobów produkcyjnych
  • ustalanie priorytetów produkcji
  • bilansowanie możliwości realizacji planów produkcyjnych
  • dbanie o terminowość i poprawność realizacji zleceń
  • zapewnienie płynności produkcji we współpracy z Kierownikiem Produkcji
  • sporządzanie analiz i raportów
  • bycie proaktywnym w zakresie ulepszeń koncepcji planowania
  • raportowanie i udział w codziennym zarządzaniu (odpowiedzialność za KPI i bieżące raportowanie) oraz aktywna ocena i doskonalenie procesów oraz współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra praktyczna znajomość programów z pakietu Office, w szczególności programu Excel
  • doświadczenie w zakresie obsługi ERP, szczególnie mile widziana znajomości programu Rekord
  • umiejętność planowania i analitycznego myślenia
  • komunikatywność oraz zdolność do pracy pod presją czasu
  • profesjonalne i aktywne podejście do wykonywania swoich zadań
  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • darmowy parking

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

113 169
19 179