Planista / Planistka produkcji
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.
3. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych oraz efektywne wykorzystanie mocy produkcyjnych,
  • Dbanie o terminową realizację zamówień produkcyjnych,
  • Wykonywanie bieżących działań korygujących w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień,
  • Monitorowanie i analiza poziomu zapasów materiałów na produkcji,
  • Planowanie i sprawdzanie dostępności zasobów ludzkich i maszynowych,
  • Bieżąca korekta i kontrola realizacji planów produkcyjnych przy ścisłej współpracy z właścicielami procesów/obszarów,
  • Bezpośrednia współpraca oraz utrzymywanie kontaktów ze wszystkimi działami firmy (w szczególności: zaopatrzenie, technologia, sprzedaż),
  • Raportowanie poziomu wykonania zleceń produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Znajomość profilu produkcyjnego naszej Firmy,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel,
  • Nastawienie na współpracę i rozwiązywanie problemów mimo pojawiających się trudności,
  • Umiejętność planowania pracy własnej i ustalania priorytetów,
  • Podejście analityczne,
  • Samodyscyplina.
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umiejętność rozwiązywania problemów produkcyjnych w porozumieniu z zespołem,
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Rozwijanie i doskonalenie powierzonych procesów, zapewnienie ich skuteczności i efektywności.

  • Praca Bydgoszcz
  • Planista Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584