Planista materiałów nieprodukcyjnych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Aludyne Poland Sp. z o.o.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie działań w obszarze magazynu indirect.

• Nadzór nad przyjmowaniem i wydawaniem towarów z magazynu, przygotowywaniem towarów do wysyłki.

• Analiza stanów magazynowych , a w przypadku wystąpienia różnic określenie ich przyczyn źródłowych.

• Propozycje optymalizacji pod względem transportu oraz składowania.

• Udział w inwentaryzacjach oraz analiza niezgodności.

• Kontrola kosztów działania magazynów oraz wykorzystania przestrzeni magazynowej.

• Obsługa systemu IFS.

WYMAGANIA:

• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

• Wykształcenie minimum średnie

• Prawo jazdy,

• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca podstawową komunikację,

• Znajomość pakietu MS Office,

• Samodzielność w działaniu,

• Terminowość.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Premię miesięczną uzależnioną od wyników firmy
  • Stołówkę pracowniczą oraz obiady finansowane przez firmę
  • Program ubezpieczenia grupowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program rekomendacji pracowniczych
  • Bony sodexo za każde 100 dni bez wypadku
  • Świadczenia z ZFŚS - „Wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Dopłatę do biletów miesięcznych
  • Kursy językowe
  • Kartę sportową "MultiSport"

  • Praca Bielsko-Biała
  • Planista Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080