Planista grafików pracowniczych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na część etatu na stanowisko:

praca w systemie zdalnym

Dni pracy: poniedziałek - piątek

Godziny pracy: 11:00 - 16:00

Twoje zadania:

  • bieżący kontakt z klientem i pracownikami,
  • codzienne układanie grafików na podstawie otrzymanych informacji zgodnie z dostępnością pracowników,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników w trybie dziennym i miesięcznym.

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność w godzinach 11:00 - 16:00,
  • analityczny umysł,
  • znajomość Google Sheets, Excel oraz Teams,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze obsługi klienta,
  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego.

Oferujemy:

  • współpracę długoterminową,
  • umowa zlecenie, stawka 33 zł/brutto (dla studentów netto),
  • system premiowy,
  • sprzęt do pracy: telefon służbowy oraz laptop służbowy,
  • wsparcie we wdrażaniu się od przełożonego oraz współpracowników.

Zainteresowany/a? Zgłoś się do nas i dołącz do naszego zespołu! :)

  • Praca Gdańsk
  • Planista Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087