Planista
  • Poznań
Planista
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Inplag Sp. z o. o.
19. 9. 2024

INPLAG Spółka z o.o. jest firmą branży instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz fotowoltaicznych. Realizujemy projekty kompleksowo, dzięki czemu zapewniamy swoim klientom fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji – od oferty, przez projekt, wykonawstwo, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie, bieżący nadzór i aktualizacja harmonogramów projektów z uwzględnieniem niezbędnych zasobów oraz powiązań z budżetem,
  • Identyfikacja wszelkich przewidywalnych ryzyk i przeszkód,
  • Kontrola terminowości realizowanych kontraktów,
  • Bieżące raportowanie działań,
  • Współpraca z przedstawicielami każdego etapu realizacji,
  • Tworzenie zestawień i analiz,
  • Udział w naradach i uzgodnieniach związanych z harmonogramem prac.

Nasze wymagania:

  • Znajomość oprogramowania Primavera P6 i MS Project - warunek konieczny,
  • Przynajmniej dwa lata doświadczenia zawodowego związanego z tworzeniem lub aktualizacją harmonogramów prac budowlanych,
  • Umiejętność analizy i przetwarzania danych,
  • Umiejętności komunikacyjne, pracy w zespole, radzenia sobie z presją,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

To oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie inżynieryjnej,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Poznań
  • Planista Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584