Planista (ds. dostaw i zapasów)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Antal SSC/BPO
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Rekrutujemy dla

Wiodący dostawca przemysłu poligraficznego i opakowaniowego na świecie. Produkowane farby używane są do druku opakowań największych i najbardziej znanych marek na świecie.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie planowania FG dla globalnego S&OP (kwartalne, miesięczne, tygodniowe dla Europy Północno-Zachodniej)
  • Współpraca w zakresie planowania z odpowiednimi stakeholderami
  • Analiza i kontrola istniejących zapasów
  • Wspieranie planowania lokalne w sieci dystrybucyjnej
  • Przeglądy odnośnie polityki magazynowej
  • Monitorowanie stanów zapasów
  • Kontrola okresów przydatności do spożycia i odpowiednie je zabezpieczenie
  • Zarządzanie procesem utylizacji wyrobów gotowych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (mgr) lub równoważne, idealnie w obszarze planowania łańcucha dostaw i/lub produkcji.
  • Min. 5 lat doświadczenia w łańcuchu dostaw w sieciach wielopoziomowych z produkcją wewnętrzną, najlepiej w branży FMCG lub podobnym środowisku.
  • Doświadczenie w planowaniu produkcji i/lub zapasów
  • Angielski na wysokim poziomie w mowie i piśmie (min. B2)
  • Doświadczenie w systemie ERP, doskonała znajomość Excela
  • Doświadczenie w monitorowaniu wyników KPI
  • Gotowość do wyjazdów raz/dwa razy w miesiącu na 1-2 dni na terenie Europy
  • Silna motywacja, umiejętności komunikacji i współpracy
  • Zdolności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Wiedza na temat dynamiki łańcucha dostaw

Pracodawca oferuje

  • Możliwość realnego wpływu na biznes
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem zdobytym dzięki pracy z ekspertami
  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
  • Praca stacjonarna w pełnym trybie z biura
  • Opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w Centrum Łodzi

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Informujemy, że administratorem danych jest Antal Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 2, (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis pracuj.pl oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.

  • Praca Łódź
  • Planista Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087