Planista dostaw
  • Łódź
Łódź, Łódź, zagranica, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla międzynarodowej firmy cieszącej się dobrymi opiniami na rynku, w związku z rozwojem struktur w Łodzi, poszukujemy obecnie Planisty dostaw.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i udziału w rekrutacji (CV w języku angielskim).

Twoje zadania:

  • Zapewnianie terminowych dostaw zamówień do Klientów dzięki skutecznemu planowaniu dostaw
  • Codzienne śledzenie wskaźników KPI, identyfikacja ryzyk i możliwości skutecznej realizacji zamówień
  • Identyfikowanie problemów, proponowanie rozwiązań
  • Współpraca ze wszystkimi osobami zaangażowanymi w proces realizacji zamówień, efektywna komunikacja
  • Aktywne uczestnictwo w procesie S&OE
  • Przygotowywanie raportów
  • Ciągłe doskonalenie procesów planowania łańcucha dostaw

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (logistyka, ekonomia, administracja biznesowa lub pokrewna dziedzina)
  • Doświadczenie w łańcuchu dostaw/operacjach w środowisku produkcyjnym
  • Biegła znajomość języka angielskiego (wykorzystywany w mowie i w piśmie w codziennej pracy)
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego
  • Zaawansowana znajomość Excela
  • Mile widziane doświadczenie z SAP, OMP i Business Objects
  • Umiejętności analityczne
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i ciągłe doskonalenie
  • Umiejętności interpersonalne, komunikacyjne

Benefity:

  • Umowa o pracę w międzynarodowej, stabilnej i rozpoznawalnej na rynku firmie
  • Bonus roczny do wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa od poniedziałku do piątku (elastyczne godziny rozpoczęcia - między 7:00 a 9:00)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa
  • Karta lunchowa
  • Program kafeteryjny
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń
  • Wydarzenia integracyjne
  • Zniżki na firmowe produkty

  • Praca Łódź
  • Planista Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748