Planista
  • Gdańsk
Planista
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
BALTIC HUB CONTAINER TERMINAL sp. z o. o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Planista

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie operacji przeładunkowych
  • Kontrola wszystkich procesów przeładunkowych w celu uzyskania maksymalnej produktywności i efektywności
  • Przygotowywanie i archiwizacja statystyk statkowych
  • Planowanie ruchów i składowania kontenerów zgodnie ze strategią terminala
  • Przeprowadzanie bieżących analiz wykorzystywania powierzchni placu
  • Przeprowadzanie bieżących analiz efektywności procesów planowania i wykonania operacji przeładunkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w kierunku Transport i Logistyka
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z planowaniem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Gotowość do pracy w 12 - godzinnym, zmianowym systemie pracy, włączając niedziele i święta
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w największym terminalu kontenerowym na Bałtyku, nastawionym na nieustanny rozwój;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość awansu w strukturach firmy;
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach, możliwość uzyskania uprawnień finansowanych przez pracodawcę;
  • Dofinansowanie do studiów oraz indywidualnych lekcji języka angielskiego;
  • Prywatną opiekę medyczną w pełni finansowaną przez pracodawcę;
  • System kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów (np. Multisport, karta paliwowa, ubezpieczenie na życie);
  • Premię miesięczną, Nagrodę Świąteczną w Grudniu;
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych oraz za pracę w dni świąteczne;
  • Darmowy parking dla pracowników;
  • 40% dofinansowanie do posiłków w Kantynie;
  • Wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe;
  • Przyjazną atmosferę, pełną wyzwań pracę oraz wsparcie koleżanek i kolegów z zespołu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

O nas

Baltic Hub Container Terminal jest największym i najszybciej rozwijającym się polskim terminalem kontenerowym oraz jedynym terminalem głębokowodnym w rejonie Morza Bałtyckiego, do którego bezpośrednio zawijają statki z Dalekiego Wschodu. Terminal Baltic Hub, zlokalizowany w samym sercu Morza Bałtyckiego – w Porcie Gdańskim, jest najbardziej wysuniętym na wschód terminalem w zasięgu portów Gdańsk – Le Havre.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Gdańsk
  • Planista Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087