PL/SQL Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
STRIVE Sp. z o.o.
15. 8. 2024

Dla naszego klienta - dużego gracza na rynku ubezpieczeniowym - szukamy PL/SQL Developera z doświadczeniem w Oracle APEX, który chciałby rozwijać się w zespole pracującym nad nowoczesnym systemem analitycznym.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozwój systemów odpowiedzialnych za analizy finansowe
  • Udział w testach oprogramowania
  • Wsparcie podczas wdrożeń
  • Wymiana wiedzy z członkami zespołu
  • Tworzenie dokumentacji

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego w pracy z PL/SQL
  • Znajomość Oracle APEX
  • Doświadczenie w projektowaniu baz danych (najlepiej Oracle)
  • Znajomość JavaScript i HTML

OFERUJEMY:

  • Zdalny model pracy
  • Dołączenie do projektu od połowy września lub od października
  • Potencjalną długofalową współpracę

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536