Pizzerman/Pizzerwoman
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Schiever Polska
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami,
  • dbałość o oznaczenia i czystość na dziale,
  • atrakcyjne eksponowanie towaru,
  • przygotowywanie prób nowych produktów
  • dbałość o jakość i estetykę przygotowywanych potraw,
  • obsługa klienta i doradztwo.

WYMAGANIA:
  • doświadczenia na stanowisku pizzermana/kucharza,
  • wykształcenia gastronomicznego lub pasji do gotowania,
  • znajomości systemu HACCP oraz zasad Dobrej Praktyki Higienicznej i Produkcyjnej,
  • dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wdrożenie na stanowisko pracy,
  • szkolenia oraz realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedynie 50gr miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),
  • atrakcyjne świadczenia socjalne,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • z nami możesz pomóc innym biorąc udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”.

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228