Pizza Maker, Dominos Pizza Koszalin
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
DP Polska S.A.
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Koszalin

Twój zakres obowiązków

Do twoich zadań należeć będzie:- Przygotowywanie posiłków dla klientów restauracji

Nasze wymagania

W realizacji pracy pomogą Ci:- Gotowość do przygotowywania najsmaczniejszej pizzy- Zaangażowanie, pozytywne nastawienie i chęć współpracy z innymi- Bycie osobą dyspozycyjną, zaangażowaną, sumienną- Aktualna książeczka Sanepid (orzeczenie do celów sanepidarno-epidemiologicznych) lub chęć jej wyrobienia

To oferujemy

Czego możesz od nas oczekiwać?- Stawki od 28 zł  brutto/h- Pracy dostępnej od zaraz- Elastycznego grafiku- Ubezpieczenia NNW od pierwszego dnia współpracy- 50% zniżki na nasze produkty- Możliwości korzystania z programu poleceń pracowniczych- Posiłku pracowniczego- Terminowego wynagrodzenia- Udziału w eventach integracyjnych- W przypadku chęci rozwoju możliwości awansu na stanowiska kierownicze- Udziału w rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku- Stałej współpracy z doświadczonym zespołem pracowników Biura, Kierowników Restauracji oraz Kierowników Regionalnych, na których można polegać

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

O nas

Dołącz do Domino’s Pizza jako Pizza Maker!- Adres restauracji: Jana Pawła II 20, Koszalin

  • Praca Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851