Piping and Machinery Project Leader Superyachts
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
12. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • budowanie oraz kontrolowanie zespołu projektowego oraz prac powierzonych temu zespołowi, w szczególności projektowanie ogólnookrętowych systemów rurociągów, HVAC, hydraulicznych oraz mechanicznych na jachtach
  • kierowanie/planowanie prac powierzonych zespołowi oraz podwykonawcom
  • nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanej dokumentacji
  • nadzór nad prawidłowym przygotowaniem dokumentacji technicznej w oparciu o właściwe normy, przepisy, standardy i konwencje dla danego projektu
  • ścisła współpraca z innymi działami projektowymi oraz działami produkcyjnymi
  • tworzenie i weryfikacja opisów technicznych w języku polskim i angielskim
  • prowadzenie rozmów z dostawcami i podwykonawcami w języku polskim i angielskim
  • rozwiązywanie problemów projektowych w biurze oraz na produkcji
  • współpraca z Towarzystwami Klasyfikacyjnymi i Przedstawicielami Klientów w zakresie projektowym kontrolowanego działu

Nasze wymagania

  • min. 7 lat doświadczenie w branży projektowej (morskiej)
  • obsługa oprogramowania CAD/CAM
  • znajomość języka angielskiego (poziom min. B1)
  • umiejętność rozwiązywania konfliktów interpersonalnych
  • bardzo dobra organizacja pracy swojej i podległego zespołu
  • doświadczenie w koordynacji 3D

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B ( w tym płatnych 20 dni wolnych od świadczenia usług w ciągu roku)
  • pracę stacjonarną w przestrzeni biurowej w nowym obiekcie zlokalizowanym na Rudnikach w Gdańsku, ul. Tarcice 6
  • elastyczne godziny pracy - możesz rozpoczynać pracę między 7:00 a 9:00
  • dajemy możliwość rozwinięcia skrzydeł – pracę z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, dużą przestrzeń na poszerzanie swoich kompetencji
  • wdrożenie na stanowisko pracy oraz wsparcie w codziennych zadaniach ze strony zespołu
  • otrzymasz wysokiej jakości sprzęt służbowy oraz dostęp do narzędzi usprawniających Twoją pracę
  • skracamy dystans i ułatwiamy sobie komunikację - zwracamy się do siebie po imieniu, nie mamy dress code'u
  • jeśli nie jesteś z Gdańska a zaciekawiła Cię nasza oferta to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Jeśli podejmiesz z nami współpracę otrzymasz dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za 1zł
  • dofinansowania karty Multisport w wysokości 80%
  • nagradzamy naszych pracowników za polecenie innych kompetentnych osób do pracy
  • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • Praca Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • Team leader Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851