PIONKI - SPECJALISTA DS. OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ - INSPEKTOR PPOŻ
  • Pionki
Pionki, PRZEMYSŁOWA 31, 26-670 Pionki, powiat: radomski, woj: mazowieckie
ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6. 8. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
- udział w tworzeniu strategii przeciwpożarowej (PPOŻ)
- tworzenie oraz opiniowanie procedur i instrukcji PPOŻ, nadzór nad dokumentacją z zakresu ochrony przeciwpożarowej
- nadzorowanie stanu bezpieczeństwa przeciwpożarowego na terenie zakładów produkcyjnych, budynków biurowych oraz mieszkalnych
- wprowadzanie i opiniowanie nowych rozwiązań zapewniających polepszenie bezpieczeństwa przeciwpożarowego
- nadzór nad terminową konserwacją systemów gaśniczych, sygnalizacji przeciwpożarowej oraz sprzętu gaśniczego
- tworzenie i aktualizacja dokumentacji wymaganej przepisami prawa, w tym tworzenie i aktualizacja Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego
- bieżąca kontrola stanu przestrzegania przepisów przeciwpożarowych przez Pracowników

Inne wymagania
[Umiejętność 2 : doświadczenie we współpracy ze służbami ratowniczymi porządkowymi; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
[Umiejętność 1 : uprawnienia inspektora ochrony PPOŻ lub specjalisty ochrony PPOŻ; biegła znajomość AUTOCAD oraz pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point,
[Inne : Oferujemy:
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie w Pionkach
- terminowo wypłacane wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
- możliwość korzystania z zorganizowanego transportu zbiorowego do i z pracy na trasie Radom-Pionki
- system motywacyjny
- przyjazną atmosferę

Rodzaj zatrudnienia
Nie dotyczy

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Pionki
  • Pionki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544