PIONKI - SPECJALISTA DS. EKSPLOATACJI INSTALACJI I URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH
  • Pionki
Pionki, PRZEMYSŁOWA 31, 26-670 Pionki, powiat: radomski, woj: mazowieckie
ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
17. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
diagnoza awarii
usuwanie usterek
przeglądy i konserwacje maszyn i urządzeń
obsługa urządzeń grzewczych i chłodniczych, wentylacyjnych, hydroforni
utrzymanie ciągłości pracy maszyn
remont, modernizacja istniejących instalacji
wsparcie w wykonywaniu prac wdrożeniowych i przygotowaniu dokumentacji technicznej

Inne wymagania
praktyczne umiejętności monitorowania oraz usuwania usterek maszyn; umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych; uprawnień SEP; otwartość na współpracę z zespołem
mile widziane doświadczenie w chłodnictwie, wentylacji, ogrzewnictwie w firmie instalacyjnej
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w pracy z nowoczesnymi liniami produkcyjnymi
możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień

Rodzaj zatrudnienia
Nie dotyczy

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca Pionki
  • Pionki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584