PIONKI- KSIĘGOWA / KSIĘGOWY
  • Pionki
Pionki, ZAKŁADOWA 7, 26-670 Pionki, powiat: radomski, woj: mazowieckie
ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
23. 3. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zadania:
księgowanie faktur zakupu wraz z dokumentami magazynowymi
sprawdzanie rejestrów VAT i wysyłanie deklaracji VAT
uzgadnianie kont księgowych, w tym rozrachunków
drukowanie i wysyłanie potwierdzeń sald
pomoc w pracach działu księgowości
wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego z zakresu obowiązków działowych
współpraca z audytorami podczas badania bilansu

Inne wymagania
[Umiejętność 2 : doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum rok; gotowość do pracy stacjonarnej w biurze w Pionkach ul. Zakładowa 7 i w Radomiu ul. Malenicka
[Umiejętność 1 : wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne; znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów z zakresu podatku VAT;
[Inne : Oferujemy:
pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie,
przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy
umowę o pracę i adekwatne wynagrodzenie
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
szkolenia merytoryczne
możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego
ubezpieczenie grupowe na życie
niezbędne narzędzia pracy

Rodzaj zatrudnienia
Nie dotyczy

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Pionki
  • Księgowa Pionki
  • Księgowy Pionki
  • Pionki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448