PIONKI - KEY ACCOUNT MANAGER
  • Pionki
Pionki, Przemysłowa 31, 26-660 Pionki, powiat: radomski, woj: mazowieckie
ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zadania:
aktywne pozyskiwanie klientów oraz planowanie działań sprzedażowych
monitorowanie rynku i inicjowanie działań zmierzających do maksymalizacji sprzedaży
realizacja założonych planów i wyników sprzedaży
prowadzenie projektów NPD z działem R a D dla przypisanych klientów
prezentowanie oferty cenowej
prowadzenie negocjacji handlowych
budowanie długofalowych relacji z klientem
kształtowanie i promowanie wizerunku firmy, reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych, targach i konferencjach
raportowanie, wykonywanie analiz i prezentacji
ścisła współpraca z Działami R a D, Operacji

Inne wymagania
Wymagamy minimum 3- letniego doświadczenia w sprzedaży B2B w branży FMCG, w tym w eksporcie; zorientowania na cele i osiąganie wyników
bardzo dobrej znajomości rynku spożywczego-preferowana branża przetwórstwa mięsnego; wysokich umiejętności sprzedażowych;
PRAWO JAZDY - KAT.B
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy
niezbędne narzędzia pracy
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym nauki języka angielskiego, niemieckiego

Rodzaj zatrudnienia
Nie dotyczy

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Pionki
  • Manager Pionki
  • Pionki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567