PIONKI - ASYSTENT DS. KONTROLI JAKOŚCI
  • Pionki
Pionki, PRZEMYSŁOWA 31, 26-670 Pionki, powiat: radomski, woj: mazowieckie
ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
Kontrola i nadzór nad dostawami surowca ( hala produkcyjna)
Badanie surowców i wyrobów gotowych
Kontrola przebiegu procesów produkcyjnych, sprzętem kontrolno-pomiarowym
Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych dla pracowników
Udział w audytach i Inspekcjach jakościowych

Inne wymagania
Znajomość norm oraz narzędzi związanych z jakością;Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w niektóre weekendy
Wykształcenie z obszaru technologii jakości ; Mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. rosyjskiego;
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia;
Wsparcie w procesie adaptacji;
Przyjazną atmosferę;
Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego;
Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień.

Rodzaj zatrudnienia
Nie dotyczy

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Pionki
  • Asystent Pionki
  • Pionki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544