PILNIE Pracownik pomocniczy -Siedlce- praca dla mężczyzn
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, Mazowieckie, Polska
APC TempusA Sp. z o.o Spółka Komandytowa
26. 3. 2024

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861) Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Pracownik pomocniczy

Czas pracy:

- 5 dni w tygodniu,

- praca w godzinach:14:00-19:00.

Obowiązki:

- sortowanie przesyłek,

- rozładunek i załadunek transportu,

- rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki.

Wymagania:

-dyspozycyjność,

-chęć znalezienia stałego lub długoterminowego zatrudnienia.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

- stawka dzienna 29,00 zł/h brutto,

- odzież roboczą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych - Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji - zewnętrznym podmiotom rekrutującym Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Siedlce
  • Pracownik fizyczny Siedlce
  • Pracownik ochrony Siedlce
  • Pracownik produkcji Siedlce
  • Pracownik biurowy Siedlce
  • Pracownik kolei Siedlce
  • Pracownik umysłowy Siedlce
  • Pracownik socjalny Siedlce
  • Pracownik ds. administracji Siedlce
  • Pracownik na wysokościach Siedlce
  • Pracownik instytucji kultury Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714