Pilnie poszukujemy magazynierów / sortowaczy
  • Zamość
Zamość, Zamość, Lubelskie, Polska
HR WORK FORCE
7. 9. 2024

HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej, dla naszego klienta poszukujemy osób do magazynu w Rudzie Ślaskie ul.Kalinowa
Oferujemy:
- Umowa zlecenie praca na jedna zmiane (6:00-10:00 bądz 16:00-20:00)
- Stawka 28.10 brutto
- Premie uznaniowe
- Dodatek stażowy wzrost stawki + 50 gr na godzine do wynagrodzenia co 2 pełne miesiące
-Możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy klienta na umowe o prace po przepracowaniu minimum
- Sort trwa około 6-8 godzin
Obowiązki:
- Kompletacja zamówień
- Czynności magazynowe
- Wykładanie towaru na taśme
- Sortowanie paczek
Wymagania:
- Dyspozycyjność w danych godzinach
- Brak problemu z dojazdem do pracy ( głownie tyczy sie to zmiany nocnej)
- Bardzo dobra sprawnośc fizyczna i stan zdrowia

  • Praca Zamość
  • Zamość - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544