PILNE! Specjalista z Językiem Duńskim / Szwedzkim / Fińskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Recruiters
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
Obsługa klientów - połączenia przychodzące oraz wiadomosci mailowe
Wprowadzanie danych do systemu
Nasze wymagania:
Znajomość jednego z tych języków na poziomie bardzo dobrym - Duński / Szwedzki / Norweski / Fiński
Otwartość w relacjach z klientami
Umiejętność swobodnej komunikacji
To oferujemy:
Umowę o pracę na pełen etat
Rzetelne przygotowanie do pracy
Praca w komfortowym biurze w Warszawie
Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)Realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536