Pierwsza praca z językiem niemieckim
  • Lublin
Lublin, Lublin, Polska
Call2Sale
27. 7. 2024

Czy jesteś osobą pełną energii, kochasz sprzedaż i świetnie mówisz po niemiecku? Interesujesz się światem Health & Beauty? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie super ofertę!

Kim jesteśmy?

Call2Sale to firma, która rośnie jak na drożdżach w branży obsługi klienta Health & Beauty. Stawiamy na jakość i innowacyjne podejście do sprzedaży. Nasze produkty są mega popularne, a my ciągle szukamy ludzi, którzy pomogą nam podbić rynek.

Opis stanowiska:

Jako Specjalista ds. Sprzedaży z niemieckim w naszym Call Center, będziesz:

  • Sprzedawać z pasją: Dzwonić do niemieckojęzycznych klientów i prezentować naszą ofertę.
  • Budować relacje: Tworzyć i rozwijać długotrwałe relacje z klientami.
  • Doradzać: Pomagać klientom wybrać najlepsze produkty z naszej oferty Health & Beauty.
  • Realizować cele: Osiągać i przekraczać wyznaczone cele sprzedażowe.

Wymagania:

  • Biegła znajomość niemieckiego (min. poziom C1).
  • Doświadczenie w sprzedaży (doświadczenie w Call Center lub Health & Beauty będzie plusem).
  • Super umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Orientacja na klienta i zdolność do budowania relacji.
  • Motywacja do osiągania celów sprzedażowych.
  • Znajomość obsługi komputera i podstawowych programów biurowych.

Oferujemy:

  • Fajne wynagrodzenie: Podstawa + bonusy.
  • Rozwój: Profesjonalne szkolenia i realne szanse na awans.
  • Benefity: Pakiet zdrowotny, karta multisport, dzień wolny na urodziny.
  • Super atmosfera: Praca w dynamicznym, wspierającym się zespole.
  • Elastyczne godziny: Grafik dostosowany do Twoich potrzeb.

Gotowy na nowe wyzwania? Dołącz do nas!

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941