Pierwsza praca jako wsparcie do zespołu finansowo – podatkowego – bez doświadcze
  • Kraków
Kraków, Kraków, Polska
3. 8. 2024

Dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy kandydata na stanowisko juniorskie jako wsparcie do zespołu podatkowego i administracyjnego

Zadania:

  • Wsparcie w procesach VAT compliance – requestowanie zmian stawek VAT, tworzenie nowych tax codow, potwierdzanie stawek VAT dla poszczególnych produktów, itp.
  • VAT compliance – sprawdzanie deklaracji VAT, intrastat, VAT-UE, SAFT dla wybranych krajów.
  • Wsparcie w procesach administracyjnych, tworzenie PO, zbieranie podpisow (AAS-additional service request), analiza listy niezapłaconych faktur PwC itp.
  • Monitorowanie skrzynki Global Tax i przekierowywanie requestow do właściwych teamów (DTX - direct tax team, ITX – Indirect tax team itp.),
  • Wsparcie zespołu w zakresie rozwiazywania ad-hocowych spraw związanych z zapytaniami ABOsow, innych zespołów, projektów.

Oczekiwania:

  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego ani w zakresie podatków ani finansów lecz chęci poszerzania wiedzy w zakresie podatków/finansów ale także chęć wsparcia w zakresie prac administracyjnych związanych z funkcjonowaniem zespołu podatkowego,
  • Dobra organizacja, priorytetyzowanie zadań zgodnie z ustalonymi priorytetami zespołu,
  • Zwracanie uwagi na terminy, trakowanie niedokończonych spraw itp.
  • Komunikatywna znajomość angielskiego,
  • Otwartość i dobra komunikacja – praca wymaga komunikacji z wieloma osobami z różnych zespołów.

Co ważne – kandydat/ka będzie przeszkolona ze wszystkich powierzonych zadań, zarówno podatkowych jak i administracyjnych.

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na czas 9 miesięcy, z możliwością stałej współpracy. Ponadto, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny pakiet benefitów. Kandydaci mogą liczyć na wynagrodzenie zaczynające się od 5500 - 6500 PLN brutto. Praca w trybie hybrydowym i część zespołu pracuje z biura w Krakowie ( 3/2 HO). Możliwość poznania środowiska biznesowego od środka i szybkiego rozwoju pod okiem doświadczonego
zespołu. Lokalizacja firmy w Krakowie na Przedmieściu Warszawskim.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Kraków
  • Doradca finansowy Kraków
  • Analityk finansowy Kraków
  • Pośrednik finansowy Kraków
  • Dyrektor finansowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544