Pielęgniarz / Pielęgniarka
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Talent Flow
16. 9. 2024

Nasz Klient to firma medyczna posiadająca sieć placówek na terenie całego kraju. Jest to nowoczesna organizacja zapewniająca atrakcyjne warunki pracy i szkolenia dla swoich pracowników oraz najwyższy poziom opieki medycznej pacjentom.

Obecnie wspieramy firmę w poszukiwaniu Pielęgniarza / Pielęgniarki.

Obowiązki:

  • Zapewnienie profesjonalnej opieki pielęgniarskiej pacjentom.
  • Dbałość o kompletność dokumentacji medycznej.
  • Wsparcie w czynnościach lekarzy i pozostałego personelu medycznego.

Wymagania:

  • Doświadczenie stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza (min. 2 lata).
  • Specjalizacja mile widziana.
  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu.
  • Empatia.
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy.
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • 8-godzinne zmiany pomiędzy godz. 7.00 a 23.00.
  • Szkolenia rozwojowe w opiekowanym obszarze.
  • Pracę zgodną z najwyższymi standardami opieki zdrowotnej oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu.
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.

  • Praca Katowice
  • Pielęgniarka Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567