Pielęgniarz / Pielęgniarka
  • Warszawa, Belwederska 9
mazowieckie, Warszawa, Belwederska 9, mazowieckie, Polska
LONGEVITY CENTER SP. Z O.O.
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

  • Longevity Center to nowatorskie centrum medyczne, które jako pierwsze w Europie wdraża badania i interwencje wielu aspektów wieku biologicznego i czynników ryzyka chorób cywilizacyjnych.
  • Nasz zespół ekspertów specjalizuje się w optymalizacji zdrowia, wczesnej prewencji, zintegrowanym spojrzeniu na ludzki organizm z wykorzystaniem najnowszych, sprawdzonych naukowo rozwiązań technologicznych i terapeutycznych.
  • Łączymy wiedzę w zakresie genetyki, epigenetyki, neuropsychologii, medycyny stylu życia, dietetyki z tradycyjną wiedzą medyczną.
  • Zostań członkiem naszego zespołu i buduj z nami nową jakość w podejściu do zdrowia.

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i sprawowanie opieki nad Klientem w trakcie badań diagnostycznych
  • realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji
  • samodzielne udzielanie w określonym zakresie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz medycznych czynności ratunkowych
  • sprawowanie opieki nad Klientami w siedzibie LC z zapewnieniem profesjonalnego przebiegu konsultacji oraz badań
  • edukacja zdrowotna i promocja zdrowia wśród Klientów
  • ścisła współpraca z personelem medycznym w zakresie profesjonalnej obsługi Klientów
  • nadzór nad poprawnością działania urządzeń medycznych z uwzględnieniem terminów przeglądów
  • współpraca w zakresie tworzenia procedur medycznych
  • organizowania i koordynowania szkoleń dla zespołu medycznego i paramedycznego oraz szkoleń dla nowych pracowników

Nasze wymagania

  • prawo wykonywania zawodu pielęgniarki / pielęgniarza
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • znajomość j. angielskiego preferowana ze względu na obsługę klientów międzynarodowych
  • wysoka kultura osobista
  • dociekliwość i chęć uczenia się nowych rzeczy
  • łatwość nawiązywania relacji z innymi ludźmi
  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • mile widziane ukończone kursy specjalizacyjne w zakresie: EKG, spirometrii
  • umiejętności z zakresu kosmetologii będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • będziesz pracować w nowatorskim obszarze badań oraz interwencji medycznych w zakresie wieku biologicznego
  • będziesz częścią rozwijającego się zespołu w Polsce i za granicą
  • zdobędziesz cenne doświadczenia we współpracy z szeregiem specjalistów
  • będziesz mieć możliwość staży międzynarodowych
  • zapewniamy elastyczny grafik
  • zapewniamy szkolenia w zakresie specyfiki badań, interwencji oraz szkolenia sprzętowe
  • zapewniamy atrakcyjne warunki finansowe

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584