Pielęgniarz / Pielęgniarka
  • Gdańsk, CH Manhattan
pomorskie, Gdańsk, CH Manhattan, pomorskie, Polska
POLMED S.A.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • doświadczenie zawodowe: co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku pielęgniarki / pielęgniarza
  • umiejętność wykonywania standardowych procedur diagnostycznych, laboratoryjnych
  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej

Obowiązki:

  • praca w gabinecie zabiegowym POZ, w tym w punkcie pobrań,
  • nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta,
  • współpraca z lekarzami, pielęgniarkami, pielęgniarzami i pracownikami Recepcji.

Centrum Medyczne POLMED w Gdańsku CH Manhattan poszukuje:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na cały etat  w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523