Pielęgniarka Zabiegowa
  • Lubin, lubiński, dolnośląskie
Lubin
EMC Instytut Medyczny S.A.
5. 6. 2024

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Pielęgniarka Zabiegowa​​ do jednej z naszych placówek – Przychodni LUBMED w Lubinie przy ul. Armii Krajowej 35.

Opis stanowiska:

  • praca w gabinecie zabiegowym, punkcie pobrań i innych obszarach działalności przychodni,
  • nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta,
  • przygotowanie Pacjenta do badań lekarskich,
  • współpraca z lekarzem przy drobnych zabiegach chirurgicznych,
  • realizowanie świadczeń medycznych zgodnie z obowiązującymi w placówce standardami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek placówki.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • aktualne prawo do wykonywania zawodu,
  • mile widziane ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych, EKG, RKO,
  • orientacja na Pacjenta, wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • dodatkowym atutem będzie kurs specjalistyczny w zakresie preskrypcji i ordynacji leków, wyrobów medycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego,
  • mile widziane doświadczenie w usuwaniu szwów, zmianie opatrunków oraz pracy w punkcie pobrań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zlecenie lub kontrakt w zależności od preferencji,
  • wsparcie zespołu oraz miłą atmosferę pracy,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,
  • praca w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

  • Praca Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851