PIELĘGNIARKA/ STARSZA PIELĘGNIAKA AMBULATORIUM Z IZBĄ CHORYCH
  • Koszalin
Koszalin, Młyńska 71, 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie
Areszt Śledczy w Koszalinie
17. 9. 2024
od 7 122,4 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
Ogólny zakres obowiązków:
- prowadzenie dokumentacji medycznej;
- wydawanie leków wg. zaleceń;
- organizowanie przyjęć osadzonych w gabinecie lekarskim;
- wykonywanie oględzin sanitarnych osób nowo przyjętych.

Inne wymagania
wykształcenie minimum średnie medyczne, prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, wymagania dodatkowe: kurs specjalistyczny szczepień ochronnych dla pielęgniarek; kurs specjalistyczny wykonywania i interpretacji zapisu EKG;
wymagania zgodne z ustawą z dnia 09.04.2010 r. o Służbie Więziennej ( Dz.U. z 2023 r. poz. 1683)

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca Koszalin
  • Pielęgniarka Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584