Pielęgniarka Środowiskowo-Rodzinna
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Dom Lekarski
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • wykształcenie minimum średnie medyczne wraz z ukończonym kursem środowiskowo-rodzinnym;
  • ukończony kurs specjalistyczny z zakresu: wykonywania i interpretacji zapisu EKG oraz RKO;
  • mile widziane pierwsze doświadczenie;

WYMAGANIA:

Co możemy Ci zaproponować?

  • nowoczesne miejsce pracy, stale podnoszące swoje standardy
  • umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt gospodarczy
  • dobrą organizację pracy
  • prywatną opiekę medyczną – dla Ciebie i Twojej rodziny
  • dobrą i komfortową organizację pracy (wsparcie recepcji, kadry zarządzającej),

OFERUJEMY: Będziesz odpowiedzialna/y za:
  • rozpoznawanie potrzeb pielęgnacyjnych i problemów zdrowotnych podopiecznych;
  • prowadzenie edukacji zdrowotnej w tym dokonywanie oceny poziomu wiedzy, umiejętności i motywacji podopiecznych do zachowań prozdrowotnych;
  • przeprowadzanie wywiadów środowiskowych;
  • wykonywanie badania fizykalnego;
  • wykonywanie pomiarów i ich ocena;
  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych;
  • przygotowanie do samoopieki i samopielęgnacji w chorobie i niepełnosprawności;
  • koordynacja i współdziałanie w rehabilitacji przyłóżkowej;

  • Praca Szczecin
  • Pielęgniarka Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521