PIELĘGNIARKA / RATOWNIK MEDYCZNY
  • Myślenice
Myślenice, Myślenice, Małopolskie, Polska
Dom opieki
2. 5. 2024

Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej, zapewniający kompleksową opiekę medyczną i pielęgniarską, osobom starszym, nawiąże współprace z PIELĘGNIARKĄ / PIELĘGNIARZEM / RATOWNIKIEM MEDYCZNYM:
Zakres obowiązków:
* opieka nad pacjentami
* współpraca z lekarzami, fizjoterapeutami, opiekunkami i pozostałym personelem medycznym
Od kandydatów oczekujemy:
* aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza
Oferujemy:
* wynagrodzenie rynkowe
* elastyczny grafik - możliwość pracy 6h / 8h / 12h - praca dodatkowa.
* wybór sposobu zatrudnienia : umowa o pracę/umowa zlecenie/własna działalność
Miejsce pracy: Droginia 30km od Krakowa / 4km od Myślenic
Aplikacje CV prosimy kierować na adres e-mail:
Więcej informacji pod telefonem nr : 501 471 839
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Myślenice
  • Myślenice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692