Pielęgniarka/ Ratownik - badania kliniczne.
  • Wrocław, dolnośląskie
Wrocław
Penta Hospitals Polska/ EMC Instytut Medyczny S.A.
12. 10. 2024

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.
Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem obszaru badań klinicznych poszukujemy do jednej z naszych nowych placówek – EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią ; ul.Pilczycka 148 we Wrocławiu osób na stanowisko: Pielęgniarka/ Ratownik - badania kliniczne.

Nasza oferta pracy skierowana jest do osób potrafiących zaangażować się w ciekawy projekt oraz inwestujących w rozwój osobisty.

Opis stanowiska:

  •     zapewnienie profesjonalnej opieki nad pacjentem zgodnie z protokołem badania klinicznego i wskazaniami lekarza,
  •     pobieranie i procesowanie materiału biologicznego od pacjenta zgodnie z protokołem badania oraz wysyłka materiałów do laboratorium centralnego,
  •     podawanie leków w standardzie badania klinicznego (podskórnie, domięśniowo oraz we wlewie dożylnym, dopęcherzowym),
  •     przeprowadzanie procedur diagnostycznych (m. in. EKG, spirometria itp. ),
  •     współpraca z pacjentami oraz zespołem badawczym,
  •     przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną uczestnika badania klinicznego,
  •     praca w oparciu o instrukcje, manuale przygotowane przez Sponsora Badania Klinicznego,
  •     wykonywanie szkoleń na potrzeby realizacji Badania Klinicznego,
  •     wykonywanie obowiązków zleconych przez Badaczy,
  •     utrzymywanie porządku w gabinecie zabiegowym (np. nadzór nad tacą przeciwwstrząsową, weryfikacja przydatności  materiałów laboratoryjnych dostarczanych przez Sponsora).

Wymagania:

  •     wyższe wykształcenie na kierunku ratownictwo medyczne/pielęgniarstwo,
  •     znajomość j angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  •     mile widziane doświadczenie w pracy w badaniach klinicznych,
  •     znajomość pakietu MS Office,
  •     umiejętność pracy pod presją czasu i terminów,
  •     zdolność analitycznego myślenia,
  •     odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  •     pracę na podstawie umowy cywilno-prawnej,
  •     elastyczny grafik pracy,
  •     unikalną, przyjazną atmosferę i życzliwe środowisko pracy,
  •     współprace z międzynarodowym zespołem badania,
  •     zdobycie szerokiej wiedzy oraz umiejętności z zakresu badań klinicznych,
  •     możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

Aplikuj: OFERTY PRACY EuroMediCare

  • Praca Wrocław
  • Pielęgniarka Wrocław
  • Ratownik Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662