Pielęgniarka psychiatryczna
  • Białystok
Białystok, Białystok, Województwo podlaskie, Polska
Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju
16. 9. 2024

Do Poradni Zdrowia Psychicznego poszukujemy wykwalifikowanej pielęgniarki lub pielęgniarza.

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie gabinetów zabiegowych i lekarskich poprzez sprawdzanie ich stanu gotowości do świadczenia usług medycznych
  • wykonywanie badań diagnostycznych i procedur medycznych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie medyczne
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • kilkuletnie doświadczenie w placówkach zdrowia psychicznego
  • umiejętność pracy w zespole i otwartość na oczekiwania Pacjentów
  • znajomość narzędzi biurowych na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:

  • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
  • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu
  • Możliwość przystąpienia do PPE

  • Praca Białystok
  • Pielęgniarka Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584