Pielęgniarka Pracownia Endoskopii
  • Sulechów
Sulechów, Sulechów, lubuskie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
7. 5. 2024

e-work HR Company Poland aktualnie dla jednego ze szpitali zlokalizowanych w Gliwicach skupiamy się na poszukiwaniu Pielęgniarek/ Pielęgniarzy z uprawnieniami w obszarze endoskopii.

Obowiązki

  • wykonywanie zleceń lekarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami, zajmowanym stanowiskiem, specyfiką komórki organizacyjnej świadczącej usługi medyczne
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami

Wymagania

  • aktualne PWZ
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki endoskopowej
  • uprawnienia do pracy w pracowni endoskopowej

Oferujemy

  • dowolną formę współpracy (B2B/Umowę Zlecenie)
  • dowolny wymiar czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt:
Dorota Dzwonkowska

tel. 501-700-596

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Sulechów
  • Sulechów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293