Pielęgniarka POZ / Pielęgniarz POZ
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, Silesian Voivodeship, Polska
FAMILIAMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
19. 10. 2024

Miejsce pracy: Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • - Wykonywanie badań diagnostycznych i pomiarów podstawowych parametrów zdrowotnych pacjentów
  • - Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • - Udzielanie wsparcia i edukacji zdrowotnej pacjentom oraz ich rodzinom
  • - Podawanie leków i realizacja zaleceń lekarskich w ramach opieki ambulatoryjnej
  • - Monitorowanie stanu zdrowia pacjentów i reagowanie na zmiany wymagające interwencji medycznej

Nasze wymagania

  • - Wykształcenie medyczne z tytułem pielęgniarki/pielęgniarza
  • - Prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza w Polsce
  • -- Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

To oferujemy

  • - Premię regulaminową
  • - Pracę w miłym i zgranym zespole
  • - Pracę w dowolnym rodzaju zatrudnienia
  • - Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
  • - Możliwość dodatkowego zarobkowania

O nas

Familiamed sp. z o. o. to firma posiadająca 5 placówek POZ - dwie na terenie miasta Mikołów, oraz po jednej w Bujakowie, Gostynii, Lędzinach. Spółka Familiamed obecna jest na rynku jest od 20 lat, stale poszerzając swoje portfolio specjalistów.

  • Praca Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699