Pielęgniarka / Pielęgniarz z j. niemieckim w Szwajcarii
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Arche Procare
20. 3. 2024

Dla naszego klienta poszukujemy dyplomowane pielęgniarki oraz pielęgniarzy w niemieckojęzycznych kantonach Zurychu, Aargau, Schwyz, Zug, Lucerny i St. Gallen.
Obowiązki:
Opieka pielęgniarska nad pacjentami
Praca wg harmonogramu pracy
Prowadzenie dokumentacji medycznej
Przygotowanie pacjentów do badań specjalistycznych.
Nasz klient oferuje:
zakwaterowanie - pokoje w domach opieki,
atrakcyjne wynagrodzenie - do 6500 CHF brutto miesięcznie,
zatrudnienie w Szwajcarii - umowa na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem próbnym, bezpośrednio ze szwajcarskim domem opieki,
trzynasta pensja,
długoterminowa perspektywa współpracy,
pakiet szkoleń, pełne wdrożenie.
nostryfikacja dyplomu.
Wymagania:
wykształcenie pielęgniarskie - minimum licencjat,
znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1/B2 - mile widziany certyfikat językowy,
mile widziane doświadczenie praktyczne w zawodzie,
gotowość do relokacji na teren Szwajcarii,
elastyczność, zmotywowanie i gotowość do działania,
komunikatywność i empatia.

  • Praca Katowice
  • Pielęgniarka Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072