Pielęgniarka / Pielęgniarz w punkcie szczepień
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Dom Lekarski S.A.
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Będziesz odpowiedzialna/y za:

  • pracę w punkcie pobrań
  • przygotowywanie pacjenta do badań lekarskich oraz nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta
  • współpracę z lekarzami

WYMAGANIA:

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • kurs szczepień ochronnych
  • doświadczenie i otwartość na pracę z dziećmi

OFERUJEMY:

Co możemy Ci zaproponować?

  • nowoczesne miejsce pracy, stale podnoszące swoje standardy
  • umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt gospodarczy
  • dobrą i komfortową organizację pracy
  • prywatną opiekę medyczną – dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Praca Szczecin
  • Pielęgniarka Szczecin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Szczecin
  • Doradca podatkowy w Polsce Szczecin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072