Pielęgniarka/Pielęgniarz (Pracownia Endoskopii)
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
21. 9. 2024

Firma e-work HR Company Poland to agencja z 23-letnim doświadczeniem, która w ramach e-work Medical ? działa również w obszarze sektora medycznego, gdzie łączymy najlepszych specjalistów z odpowiednimi placówkami. Aktualnie prowadzimy rekrutację dla jednego ze szpitala w Łodzi. Poszukujemy pielęgniarek oraz pielęgniarzy, którzy rozpoczną pracę w Pracowni Endoskopii.

Obowiązki

  • Udzielanie pacjentom świadczeń pielęgnacyjnych, zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych, zgodnie z kwalifikacjami, aktualną wiedzą medyczną, dostępnymi metodami i środkami, z zasadami etyki zawodowej ze szczególną starannością oraz przyjętymi standardami w oddziale
  • Wykonywanie zleceń lekarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami, zajmowanym stanowiskiem, specyfiką komórki organizacyjnej świadczącej usługi medyczne
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie interny
  • Obsługa komputera
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Współpraca w formie UZ lub B2B
  • Możliwość wyboru pojedynczych dyżurów, zgodnie z dyspozycyjnością
  • Stawka godzinowa 70,00 zł brutto
  • Dyżury dzienne (7:00 - 19:00)

  • Praca Łódź
  • Pielęgniarka Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848