Pielęgniarka / Pielęgniarz - Koordynator Zespołu Pielęgniarskiego
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Medicover
19. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu: Pielęgniarek i Położnych
  • udzielanie bieżącej informacji zwrotnej oraz ocen rocznych osobom w zespole
  • rozpatrywanie reklamacji dotyczących działalności zespołu
  • nadzorowanie merytoryczne pracy zespołu
  • nadzorowanie sprzętu medycznego,
  • prowadzenie polityki lekowej, nadzór nad stanem leków w Centrum
  • bieżące kontrolowanie ksiąg zbiorczych.

Nasze wymagania

  • posiada wykształcenie kierunkowe – Pielęgniarstwo lub Położnictwo oraz ma 3 lat doświadczenia w pracy w zawodzie
  • posiada min. 1 rok doświadczenia w koordynowaniu pracy zespołu
  • świetnie organizuje pracę własną i innych
  • jakość obsługi Pacjenta i realizacja procedur są wyznacznikiem jego pracy
  • posługuje się programami Excel, Word i Outlook.
  • jest nastawiony na realizacje celów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok"

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • kawa / herbata
  • napoje
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • Medicover Benefits

Dla nas ważny jest człowiek a nie CV.

Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Poleć Znajomego, Zdobądź Nagrodę!

Chcesz zyskać nawet 2000 zł? Polecaj znajomych do pracy w Medicover i pracuj z osobami, które cenisz i lubisz. Zobacz, jakie to proste:

1. Zarejestruj się lub zaloguj na medicover.sharehire.pl.

2. Pobierz link polecający: Kliknij "Polecaj" i skopiuj swój unikalny link.

3. Wyślij link znajomym: Przekaż link znajomym, którzy szukają pracy.

4. Śledź polecenie: Sprawdź status swojego polecenia w panelu użytkownika.

5. Odbierz nagrodę: Jeśli Twój znajomy zostanie zatrudniony, bonus trafi na Twoje konto!

Nie przegap okazji – poleć znajomego już dziś i ciesz się bonusem!

Medicover

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Łódź
  • Pielęgniarka Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699