Pielęgniarka/Pielęgniarz - Koordynator Zespołu Pielęgniarskiego
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Medicover Ambulatory Sp. z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoim głównym obowiązkiem będzie koordynacja zespołu Pielęgniarek i Położnych, czyli:

  • organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu: Pielęgniarek i Położnych

  • udzielanie bieżącej informacji zwrotnej oraz ocen rocznych osobom w zespole

  • rozpatrywanie reklamacji dotyczących działalności zespołu

  • nadzorowanie merytoryczne pracy zespołu

  • nadzorowanie sprzętu medycznego,

  • prowadzenie polityki lekowej, nadzór nad stanem leków w Centrum

  • bieżące kontrolowanie ksiąg zbiorczych.

WYMAGANIA:

Najlepszy kandydat to taki, który:

  • posiada wykształcenie kierunkowe – Pielęgniarstwo lub Położnictwo oraz ma 3 lat doświadczenia w pracy w zawodzie

  • posiada min. 1 rok doświadczenia w koordynowaniu pracy zespołu

  • świetnie organizuje pracę własną i innych

  • jakość obsługi Pacjenta i realizacja procedur są wyznacznikiem jego pracy

  • posługuje się programami Excel, Word i Outlook.

  • jest nastawiony na realizacje celów.

OFERUJEMY:

Dołącz do nas, a my zadbamy o:

  • zespół zaangażowanych i wspierających się osób,

  • stabilną formę współpracy w oparciu o umowę o pracę,

  • wsparcie podczas wdrożenia,

  • niedziele i święta są zawsze wolne od pracy,

  • zatrudnienie w elastycznych godzinach pracy (nasze Centra są otwarte między 7:00 a 20:00 od poniedziałku do piątku i niektóre soboty),

  • dofinansowanie kursów specjalistycznych,

  • nagrody w programie płatnych poleceń wewnętrznych,

  • wsparcie na każdym etapie #naszej współpracy,

  • Twoje dobre samopoczucie i przyjazną atmosferę.

Jakie możliwości rozwoju możemy Ci zaproponować?

  • program rekrutacji wewnętrznych pozwala na aplikowanie na stanowiska wewnątrz organizacji już od 1. dnia pracy,

  • nauka języka angielskiego (dofinansowanie kursów),

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach managerskich podnoszących Twoje kwalifikacje.

Zapraszamy do składania aplikacji.

  • Praca Łódź
  • Pielęgniarka Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836